zamknij reklamę

Ważna informacja na Temat Walnego zgromadzenia

Ważna informacja na Temat Walnego zgromadzenia

ZARZARZĄD LKS START KLESZCZÓW INFORMUJE, ŻE NA DZIEŃ 15.11.2015 NA GODZINĘ 15:30
ZWOŁUJE WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW
STOWARZYSZENIA.

ZEBRANIE ODBĘDZIE SIĘ
W BUDYNKU KLUBOWYM PRZY UL. BRZOZOWEJ

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij