Turniej o Puchar Wójta Gminy Rudziniec - Przebieg , Zwycięstwo

Turniej o Puchar Wójta Gminy Rudziniec  - Przebieg  , Zwycięstwo

Rozpoczęcie turnieju  zaczęło się o godzinie 13:00

W pierwszym meczu o Puchar Wójta nasz zespół pokonał Bojszów 1:0. Strzelcem bramki Marek Kołtko.

W drugim spotkaniu pokonujemy Leśnik Łącza 2:0 Bramki  Mateusz Pala , Marek  Kołtko 

Mamy finał! Pokonujemy zespół z Byciny 1:0 i jutro gramy (17:00) o zwycięstwo w turnieju. Bramkę zdobył Mateusz Pala.

Jest wygrana!!! Wygrywamy "Puchar Wójta" z Pławniowicami. Wynik w meczu to 2:2.Bramki Adam Jakubczyk , Marek Kołtko O zwycięstwie decydowały rzuty karne, w których wygraliśmy 5:4.   Trzeba również dodać ze od 20minuty przegrywamy  2:0    w 35 minucie na 2:1 po rozegraniu rzutu rożnego dochodzi do piłki Adam Jakubczyk i pakuje ją do bramki ,   miedzy 58-65 minuta dochodziły na boisku agresywne zagrania  przez co nasz piłkarz dostał 10 minut a chwile później  nasz drugi zawodnik dostał czerwona  kartkę i musiał opuścić boisko  , 71 minucie kapitalnym do graniem popisał się Piotr Dewucki , a mistrzowskim wykończeniem z przewrotki popisał sie Marek Kołtko  ,w tym momencie kibice gospodarzy zamarli a w zamian wielka radość kibiców przyjezdnych . 
Dziękujemy najlepszym kibicom w powiecie gliwickim. Za wsparcie i doping. DZIĘKUJEMY!!!

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Jo żech je. napisał
    Proszę.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości