zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Stanica
8:1
LKS 45 Bujaków
Start Kleszczów
3:1
Naprzód Łubie
Quo Vadis Makoszowy
4:1
Drama Kamieniec
Ruch II Kozłów
1:0
Walka Zabrze
Naprzód Świbie
2:1
Start Sierakowice
Pogoń Ziemięcice
3:0
Orły Bojszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
1:2
Orzeł Stanica
LKS 45 Bujaków
1:0
Naprzód Świbie
Piast Pawłów
1:0
Drama Kamieniec
Naprzód Łubie
3:1
Pogoń Ziemięcice
Walka Zabrze
3:2
Start Kleszczów
Quo Vadis Makoszowy
3:2
Ruch II Kozłów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Kamieniec
1:1
Ruch II Kozłów
Orzeł Stanica
3:1
Naprzód Łubie
Start Sierakowice
0:2
Piast Pawłów
Naprzód Świbie
1:2
Orły Bojszów
Pogoń Ziemięcice
2:0
Walka Zabrze
Start Kleszczów
5:1
Quo Vadis Makoszowy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Kamieniec
0:12
Start Sierakowice
LKS 45 Bujaków
1:4
Piast Pawłów
Quo Vadis Makoszowy
12:3
Pogoń Ziemięcice
Ruch II Kozłów
4:4
Start Kleszczów
Naprzód Łubie
0:2
Naprzód Świbie
Walka Zabrze
3:2
Orzeł Stanica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kleszczów
0:2
Drama Kamieniec
Piast Pawłów
1:1
Orły Bojszów
Start Sierakowice
16:0
LKS 45 Bujaków
Orzeł Stanica
3:2
Quo Vadis Makoszowy
Naprzód Świbie
1:1
Walka Zabrze
Pogoń Ziemięcice
1:1
Ruch II Kozłów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Łubie
1:1
Piast Pawłów
Orły Bojszów
2:2
Start Sierakowice
Drama Kamieniec
2:6
LKS 45 Bujaków
Ruch II Kozłów
1:4
Orzeł Stanica
Pogoń Ziemięcice
3:2
Start Kleszczów
Quo Vadis Makoszowy
0:0
Naprzód Świbie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 45 Bujaków
0:1
Orły Bojszów
Piast Pawłów
0:1
Walka Zabrze
Naprzód Świbie
1:0
Ruch II Kozłów
Pogoń Ziemięcice
2:2
Drama Kamieniec
Orzeł Stanica
5:1
Start Kleszczów
Start Sierakowice
5:1
Naprzód Łubie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Kamieniec
2:5
Orły Bojszów
Start Kleszczów
3:1
Naprzód Świbie
Quo Vadis Makoszowy
2:4
Piast Pawłów
Naprzód Łubie
2:1
LKS 45 Bujaków
Pogoń Ziemięcice
1:1
Orzeł Stanica
Walka Zabrze
2:3
Start Sierakowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
6:1
Naprzód Łubie
Orzeł Stanica
7:0
Drama Kamieniec
LKS 45 Bujaków
3:1
Walka Zabrze
Piast Pawłów
3:3
Ruch II Kozłów
Start Sierakowice
7:3
Quo Vadis Makoszowy
Naprzód Świbie
1:2
Pogoń Ziemięcice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Kamieniec
1:1
Naprzód Łubie
Orzeł Stanica
1:3
Naprzód Świbie
Start Kleszczów
0:4
Piast Pawłów
Quo Vadis Makoszowy
5:0
LKS 45 Bujaków
Ruch II Kozłów
0:4
Start Sierakowice
Walka Zabrze
5:1
Orły Bojszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
3:3
Quo Vadis Makoszowy
LKS 45 Bujaków
3:1
Ruch II Kozłów
Piast Pawłów
0:1
Pogoń Ziemięcice
Start Sierakowice
3:1
Start Kleszczów
Naprzód Łubie
0:1
Walka Zabrze
Naprzód Świbie
5:2
Drama Kamieniec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Kamieniec
0:2
Walka Zabrze
Orzeł Stanica
4:0
Piast Pawłów
Start Kleszczów
7:0
LKS 45 Bujaków
Quo Vadis Makoszowy
4:1
Naprzód Łubie
Ruch II Kozłów
2:1
Orły Bojszów
Pogoń Ziemięcice
0:1
Start Sierakowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
2:2
Start Kleszczów
LKS 45 Bujaków
0:5
Pogoń Ziemięcice
Piast Pawłów
2:0
Naprzód Świbie
Start Sierakowice
6:1
Orzeł Stanica
Walka Zabrze
1:4
Quo Vadis Makoszowy
Ruch II Kozłów
7:1
Naprzód Łubie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
3:2
Pogoń Ziemięcice
Drama Kamieniec
2:3
Quo Vadis Makoszowy
LKS 45 Bujaków
1:1
Orzeł Stanica
Walka Zabrze
2:1
Ruch II Kozłów
Start Sierakowice
2:1
Naprzód Świbie
Naprzód Łubie
0:1
Start Kleszczów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kleszczów
3:8
Walka Zabrze
Ruch II Kozłów
0:2
Quo Vadis Makoszowy
Orzeł Stanica
2:0
Orły Bojszów
Drama Kamieniec
6:3
Piast Pawłów
Naprzód Świbie
4:1
LKS 45 Bujaków
Pogoń Ziemięcice
3:1
Naprzód Łubie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Łubie
0:3
Orzeł Stanica
Orły Bojszów
2:1
Naprzód Świbie
Ruch II Kozłów
3:1
Drama Kamieniec
Quo Vadis Makoszowy
2:0
Start Kleszczów
Piast Pawłów
1:0
Start Sierakowice
Walka Zabrze
4:1
Pogoń Ziemięcice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kleszczów
2:0
Ruch II Kozłów
Piast Pawłów
1:0
LKS 45 Bujaków
Start Sierakowice
2:1
Drama Kamieniec
Orzeł Stanica
3:2
Walka Zabrze
Naprzód Świbie
7:2
Naprzód Łubie
Pogoń Ziemięcice
2:2
Quo Vadis Makoszowy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
6:2
Piast Pawłów
Drama Kamieniec
5:0
Start Kleszczów
LKS 45 Bujaków
1:1
Start Sierakowice
Quo Vadis Makoszowy
0:2
Orzeł Stanica
Ruch II Kozłów
1:1
Pogoń Ziemięcice
Walka Zabrze
2:2
Naprzód Świbie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Pawłów
4:0
Naprzód Łubie
Orzeł Stanica
1:2
Ruch II Kozłów
LKS 45 Bujaków
0:0
Drama Kamieniec
Start Kleszczów
1:1
Pogoń Ziemięcice
Start Sierakowice
3:1
Orły Bojszów
Naprzód Świbie
2:1
Quo Vadis Makoszowy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
1:0
LKS 45 Bujaków
Start Kleszczów
0:0
Orzeł Stanica
Ruch II Kozłów
1:1
Naprzód Świbie
Naprzód Łubie
0:4
Start Sierakowice
Walka Zabrze
3:1
Piast Pawłów
Drama Kamieniec
5:2
Pogoń Ziemięcice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
2:1
Drama Kamieniec
Orzeł Stanica
3:1
Pogoń Ziemięcice
LKS 45 Bujaków
3:0
Naprzód Łubie
Piast Pawłów
0:2
Quo Vadis Makoszowy
Start Sierakowice
5:0
Walka Zabrze
Naprzód Świbie
1:2
Start Kleszczów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Kamieniec
0:1
Orzeł Stanica
Quo Vadis Makoszowy
2:1
Start Sierakowice
Ruch II Kozłów
4:1
Piast Pawłów
Naprzód Łubie
2:0
Orły Bojszów
Pogoń Ziemięcice
2:1
Naprzód Świbie
Walka Zabrze
1:2
LKS 45 Bujaków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
4:1
Walka Zabrze
LKS 45 Bujaków
1:1
Quo Vadis Makoszowy
Piast Pawłów
2:1
Start Kleszczów
Start Sierakowice
4:1
Ruch II Kozłów
Naprzód Łubie
0:4
Drama Kamieniec
Naprzód Świbie
2:3
Orzeł Stanica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Kamieniec
3:1
Naprzód Świbie
Quo Vadis Makoszowy
0:2
Orły Bojszów
Ruch II Kozłów
2:3
LKS 45 Bujaków
Pogoń Ziemięcice
2:2
Piast Pawłów
Walka Zabrze
11:0
Naprzód Łubie
Start Kleszczów
0:2
Start Sierakowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Pawłów
4:1
Orzeł Stanica
Orły Bojszów
5:1
Ruch II Kozłów
LKS 45 Bujaków
4:2
Start Kleszczów
Start Sierakowice
7:0
Pogoń Ziemięcice
Naprzód Łubie
1:3
Quo Vadis Makoszowy
Walka Zabrze
6:4
Drama Kamieniec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kleszczów
3:5
Orły Bojszów
Quo Vadis Makoszowy
2:3
Walka Zabrze
Orzeł Stanica
0:2
Start Sierakowice
Naprzód Łubie
2:6
Ruch II Kozłów
Naprzód Świbie
1:6
Piast Pawłów
Pogoń Ziemięcice
3:2
LKS 45 Bujaków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości