zamknij reklamę

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI 70-LECIA KLUBU LKS START KLESZCZÓW

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI 70-LECIA KLUBU LKS START KLESZCZÓW

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI 70-LECIA KLUBU LKS START KLESZCZÓW Tabela Końcowa:
1. Sahara (Grzegorz Chruszcz)
2. Przyjaciele MAGIEGO (Łukasz Magiera)
3. Tom-Tech (Andrzej Grochla)
4. Maro Team (Marek Kołtko)
5. Fasberg Gliwice (Łukasz Lebiedziński)
6. Drużyna Piotra Górskiego
7. Butla z Tlenem ( Daniel Owcorz)
8. Narybek (Denis Zubek)
9. Tartak LUX ( Krystian Lukoszek)

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij